O firmie

Nasza firma opiera się na wiedzy oraz doświadczeniu specjalistów, pełnych pasji i zaangażowania w swoją pracę. Wraz z odpowiednim przeszkoleniem oraz wyposażeniem naszych biur, magazynów i laboratoriów, jesteśmy niezawodni w naszej dziedzinie.

Koncentrujemy się nie tylko na utrzymaniu wyjątkowego poziomu obsługi klienta, ale naprawdę dbamy o każdy etap tego procesu, od wstępnego kontaktu z klientem do ostatecznej realizacji zamówienia.

Nasz zespół składa się z ekspertów rozumiejących wszelkie globalne legislacje, restrykcje krajowe oraz lokalne przepisy. Zadowala nas jedynie zapewnienie spójnego, szybkiego idokładnego podejścia do każdego zamówienia za każdym raze

Podejście Partnerskie

W Nutraceuticals wszyscy nasi klienci są ważni. Niezależnie od tego, czy jesteś
międzynarodową firmą, czy dopiero rozpoczynasz działalność, możemy pomóc Ci w rozwoju Twojej firmy.

Elastyczność jest dla nas kluczowa, a relacje stawiamy na pierwszym miejscu, dlatego zawsze będziemy dążyć do spełnienia Twoich wymagań, czy to w oparciu o wielkość opakowania, zamówienia czy też czas dostawy, aby zapewnić, że Twój projekt może być w pełni zrealizowany.

Jakość

Jakość naszych składników jest niezwykle istotnym elementem naszej działalności i jesteśmy dumni z pełnej
identyfikowalności naszych produktów, od źródła składnika do produktu końcowego..

Wartości Etyczne

Wyznajemy silne wartości etyczne i ciężko pracujemy, aby pozyskiwać nasze składniki wyłącznie ze zrównoważonych źródeł, które podzielają nasze podejście do ochrony środowiska. 

W pełni przestrzegamy planu ochrony CITES i nigdy nie będziemy sprzedawać produktów pochodzących z miejsc, w których populacje oraz środowisko naturalne są zagrożone wyginięciem lub zniszczeniem, zawsze
będziemy zachęcać do znalezienia bardziej odpowiednich alternatyw.

Nasza firma jest również członkiem SEDEX i jesteśmy całkowicie zaangażowani w prowadzenie odpowiedzialnego biznesu dla dobra planety. Więcej informacji można znaleźć na naszej stronie Ethics Policy.

Please click here to see our full ethical policy.

Accreditations and Partners